سیستم مورد نیاز بازی بتلفیلد ۲۰۴۲

بازی Battlefield 2042 در سبک شوتر اول شخص عرضه شده است و شاهد بازگشت همه جانبه نبردهای مجموعه بتلفیلد خواهیم بود. بازی در آینده جریان دارد که بی‌نظمی و بی‌قانونی همه جا را فرا گرفته است و شما چاره‌ای به جز سازگاری با چنین دنیایی ندارید. تیم خود را جمع کرده و وارد نبردهایی شوید که در محیط پویای بازی جریان دارد. ۱۲۸ بازیکن وارد این میدان نبرد شده و جنگی در مقیاسی بی‌سابقه را به نمایش می‌گذارند. سیستم تخریب بازی حماسی و فراموش نشدنی دنبال شده و بازهم می‌توانیم اثری اعتیادآور و به شدت ارزشمند را از مجموعه بتلفیلد شاهد باشیم. بازی بزرگ‌ترین نقشه‌های این سری را به همراه آورده و طوری است که فضای لازم برای نبرد ۱۲۸ بازیکن در آن فراهم شود.

نقشه‌های بازی مملو از آب و هوای پویا همراه با رویدادهای دیدنی است که می‌توانید در جهان بزرگ بازی تجربه کنید. حالت سندباکس این اثر نمادین و حماسی دنبال شده و نقشه‌ها به‌طور خاص برای چنین جهانی طراحی شده‌اند. عملکرد شما در انواع مختلفی از این نقشه‌ها، بسته به آشنایی‌تان با گوشه گوشه نقشه بوده و باید بعد از چندین بار تجربه آن، بتوانید صاحب مهارت و آگاهی شوید. نبردهای مربوط به پرچم بازهم طرفداران زیادی خواهد داشت و ساعت‌ها می‌تواند شما را سرگرم کند.

هر بخش طوری طراحی شده است که بیشترین بازیکنان در آن جای گرفته و امکان انتخاب استراتژی حمله بیشتر و فرصت‌های بهتر را داشته باشند. مناطقی را باید تصرف کنید که امکانات تاکتیکی بیشتری برای‌تان داشته باشد و بتوانید از منابع آن در راستای اهداف خود استفاده کنید. نبردهای غیرمنتظره انتظارتان را می‌کشد و می‌توانید وارد جهان گسترده بتلفیلد شوید که بازیکنان زیادی از سرتاسر جهان، انتظارتان را می‌کشند. بازی Battlefield 2042 سلاح‌ها، قوانین، تجهیزات و المان‌های دیگری را به‌صورت کاملا خلاقانه و بعد از افت بتلفیلد V برای‌تان به ارمغان آورده است و خاطرات خوش Battlefield 1 را بار دیگر می‌توانید تجربه کنید.

سیستم مورد نیاز :

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 64-bit Windows 10

Processor (AMD): AMD Ryzen 5 3600

Processor (Intel): Core i5 6600K

Memory: 8GB

Video Memory: 4GB

Graphics card (NVIDIA): Nvidia GeForce GTX 1050 Ti

Graphics card (AMD): AMD Radeon RX 560

DirectX: 12

Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection

Hard-drive space: 100GB | 25GB for Open Beta

سیستم پیشنهادی:

OS: 64-bit Windows 10

Processor (AMD): AMD Ryzen 7 2700X

Processor (Intel): Intel Core i7 4790

Memory: 16GB

Video Memory: 8GB

Graphics card (NVIDIA): Nvidia GeForce RTX 3060

Graphics card (AMD): AMD Radeon RX 6600 XT

DirectX: 12

Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection

Hard-drive space: 100GB SSD | 25GB for Open Beta

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *